Your browser is out of date!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Try Firefox or Chrome!

Jak usunąć z włosów klej do przedłużania włosów?

Klej do włosów używany podczas przedłużania włosów może być bolesny do usunięcia. Aby dowiedzieć się, jak usunąć z włosów klej do przedłużania, przeczytaj ten szczegółowy artykuł!

Co to jest klej do włosów?

Klej do włosów to popularny produkt do stylizacji włosów, który jest używany w przemyśle fryzjerskim jako klej w perukach, koronkach i klejach do przedłużania włosów na istniejących pasmach. Może z łatwością utrzymać Twoje fryzury, takie jak kolce lub inne konfiguracje przez dłuższy czas. Ale, usuwając je może być walka w czasach. Dlatego też, chcemy omówić jak łatwo usunąć klej do przedłużania włosów z włosów w domu.

Czy klej do włosów jest szkodliwy dla włosów?

Jeśli klej do włosów jest używany przez długi okres czasu, może powodować rozdwajanie się końcówek i wypadanie włosów poprzez zatykanie porów skóry głowy. Ponadto, klej do włosów zawiera dużo lateksu, który może powodować problemy z nadwrażliwością. Dlatego konieczne jest, aby wyczyścić klej do włosów za pomocą środków domowych, które są omówione poniżej.

Jak usunąć klej do przedłużania włosów z włosów?

Po usunięciu przedłużania włosów, istnieje możliwość, że niektóre ślady mogą być pozostawione we włosach. Poniżej znajdują się niektóre środki domu, aby usunąć klej do włosów, które są nie tylko bezpieczne, ale skuteczne, jak również!

1. Zastosuj odżywkę do włosów

Odżywka do włosów jest znana z wielu zastosowań w różnych domowych środków zaradczych. Najpierw umyj pasma dużą ilością wody, a następnie nałóż odpowiednią ilość odżywki na klej do włosów i owiń go ręcznikiem lub czepkiem prysznicowym. Poczekaj na około 25-30 minut, a następnie spłucz dużą ilością wody. Teraz jego czas, aby czesać swoje pasma, aby usunąć klej do włosów.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

2. Przez mydło do naczyń

Korzystanie z mydła do naczyń jako środek do usuwania kleju do włosów brzmi nielogicznie, ale to działa. Po pierwsze, umyć włosy z dużą ilością wody, a następnie zastosować mydło do naczyń na kleju dotkniętych włosów i skóry głowy z pomocą opuszków palców lub przez dłoni i owinąć go z czepkiem prysznicowym. Pozostawić na 40-50 minut, a następnie umyć swoje pasma z szamponem i zastosować odżywkę, jak również. Teraz użyj grzebienia o drobnych zębach, aby wyłuskać cząsteczki kleju z włosów.

3. Usuwanie kleju z włosów za pomocą oleju

Olej jest doskonałym domowym sposobem na wyeliminowanie kleju do włosów z twoich pasm. Zastosuj olej migdałowy, olej jojoba lub olejek lawendowy na obszarze dotkniętym klejem i załóż czepek prysznicowy. Teraz poczekaj około 20-25 minut, aby pozwolić kleju moczyć olej całkowicie. Kiedy jest miękki w dotyku, usunąć klej za pomocą grzebienia.

4. Masło orzechowe

Masło orzechowe jest gruba i tłusta substancja, która łatwo zmniejsza kleistość kleju, eliminując w ten sposób klej do włosów skutecznie. Zastosuj odpowiednią ilość masła orzechowego na kleju wpływ obszaru i pozostawić go na 20-25 minut. Teraz spłucz włosy prawidłowo i delikatnie przeczesać pasma.

5. Umieść kostki lodu

Aby wykorzystać kostki lodu jako środek domu, umieścić okład z lodu na kleju do włosów na około 5 do 10 minut, to sprawi, że twarde i kruche. Teraz czesać pasma obficie, aby go złuszczyć.

6. Przez Apple Cider Vinegar

Ocet jabłkowy jest popularnym środkiem domu, jak to łatwo łamie więź między klejem do włosów i pasm. Zastosuj ocet jabłkowy cydr z pomocą wacika lub szmatki na kleju do włosów i pozostawić na kilka minut. Kiedy klej wydaje się miękki, wyjmij go delikatnie za pomocą grzebienia. Teraz umyj włosy szamponem i użyj odżywki jak zwykle.