Your browser is out of date!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Try Firefox or Chrome!

7 Warte uwagi maski na twarz

 

Glinka bentonitowa ma właściwości zwalczające trądzik, oczyszczające pory i nawilżające skórę. Aby czerpać z niej korzyści, wypróbuj poniższe 7 Przepisów na maskę do twarzy z glinką bentonitową!

Co to jest glinka bentonitowa?

Bentonit jest porowatą glinką pozyskiwaną z popiołu wulkanicznego, znajdującego się pod powierzchnią ziemi. Jest popularnie nazywana "glinką Montmorillonite" i powszechnie uznawana za środek detoksykujący, zwalczający szkodliwe działanie toksyn. Nazwa "Bentonite clay" został zatytułowany po "Fort Benton, Montana", gdzie znajduje się w dużych ilościach, jednak po raz pierwszy był dostępny w społeczności Francji o nazwie "Montmorillon". Jest bogaty w różne niezbędne składniki odżywcze, a także ma ważne właściwości terapeutyczne, jak również, które są pomocne w leczeniu wielu zaburzeń. Ponadto, ma właściwości przeciwzapalne, antyseptyczne i antybakteryjne, jak również. Poniżej znajdują się niektóre gliny bentonitowej twarzy maski receptur, które mogą poprawić swoje zdrowie skóry w krótkim czasie!

Bentonite Clay Face Mask Recipe

1. Bentonite Clay With Apple Cider Vinegar

Ocet jabłkowy cydr zmniejsza trądzik i pryszcze, wraz z złuszczania martwych komórek skóry, jak również.

Materiały

 • 2 łyżki glinki bentonitowej2 łyżki octu jabłkowego (Acv)1 drewniana łyżka1 szczoteczka do maski na twarzMiskaWoda (wystarczająca do uzyskania gęstej pasty)

twarz

Wskazówki

 1. Dodaj 2 łyżki gliny, 2 łyżki ACV z wodą w misce do mieszania i wymieszać drewnianą łyżką, aby uzyskać gęstą pastę.Teraz umieścić go na twarzy z pomocą szczotki maski twarzy lub użyć palców zamiast.Pozostawić do wyschnięcia na 15 do 25 minut, a następnie dokładnie umyć twarz dużą ilością wody.

2. Bentonite Clay With Aloe Vera & Honey

Zarówno aloes i miód są naturalne środki nawilżające skórę i pory-oczyszczacze. Pomagają również rozjaśnić koloryt skóry i złagodzić oparzenia słoneczne, jak również.

Materiały

 • Dwie łyżeczki mioduDwie łyżeczki glinki bentonitowejMiskaDwie łyżeczki żelu aloesowegoSzczoteczka do maseczek na twarz1 drewniana łyżka

Wskazówki

 1. Połącz 2 łyżeczki miodu, 2 łyżeczki glinki bentonitowej z 2 łyżeczkami żelu aloesowego w misce, i wymieszać je prawidłowo z pomocą łyżki, aż uzyskasz clump-free paste.Apply go delikatnie na całej twarzy przez szczotkę i pozostawić na 20-25 minut, a następnie oczyścić twarz z letnią wodą, aby uzyskać miękką i bezolejową twarz.

3. Bentonite Clay Antioxidant Face Mask

Wypróbuj ten bogaty w przeciwutleniacze przepis na maskę na twarz, aby odtruć swoją skórę!

Materiały

 • 4 łyżki glinki bentonitowej4 łyżeczki proszku Matcha8 kropli olejku eterycznego z rumianku4 łyżeczki proszku z hibiskusaWoda (3-4 łyżki)Miska

Wskazówki

 

 1. Wymieszać 4 łyżki glinki bentonitowej, 4 łyżeczki proszku matcha, 4 łyżeczki proszku hibiskusa wraz z 8 kroplami olejku eterycznego rumianku i wody w misce do mieszania i wymieszać je dobrze.Teraz, stosuje się go równomiernie na twarzy z wielu warstw. Trzymaj go przez 15-20 minut, a następnie usunąć maskę z pomocą ciepłej wody, a następnie krem nawilżający, jak zwykle.

4. Bentonite Clay & Charcoal Face Mask

 

Jak ten przepis ma aktywowanego węgla drzewnego, to odblokowuje pory skóry i złuszcza swoją twarz martwe komórki skóry, jak również.

Materiały eksploatacyjne

 • 2 łyżki glinki bentonitowej2 łyżki aktywowanego węgla drzewnego w proszku4 łyżki wody1 łyżka miodu2 krople olejku eterycznego z melaleucaMiskaMała drewniana łopatka (szpatułka)

Wskazówki

 1. Dodaj dwie łyżki glinki bentonitowej, dwie krople olejku różanego, cztery łyżki wody z dwiema łyżkami aktywowanego węgla drzewnego, a jedna łyżka miodu do miski i miesza je za pomocą małego drewnianego turner.Now, stosuje się tę pastę liberalnie na twarzy i niech to siedzieć na 15-20 minut, a następnie zrobić mycia twarzy, a następnie przez skórę lotion.

5. Acne-Fighting Bentonite Clay Face Mask

Jeśli masz trądzik, to ten przepis jest najlepszą opcją ze względu na zmielone owies i olejek z drzewa herbacianego składników.

Supplies

 • 1 łyżka glinki bentonitowej1 łyżka sproszkowanego zmielonego owsaWoda (tyle, aby uzyskać właściwą konsystencję)4 krople olejku eterycznego z drzewa herbacianegoMiska i niemetalowa łyżka

Wskazówki

 1. Wszystko, co musisz zrobić, to wymieszać wszystkie powyższe specyficzne składniki w misce i mieszać je powoli przez niemetalowej łyżce przez kilka minut, aż dostaniesz thick paste.After, delikatnie umieścić 1-2 powłoki tej mieszaniny na twarzy na 20-25 minutes.To remove this twarzy maski, umyć twarz z pomocą letniej wody.

6. Bentonite Clay With Yogurt Face Mask (glinka bentonitowa z jogurtem)

Zwykły jogurt pomaga spowolnić proces starzenia się i kontrakty rozszerzone pory skóry, dzięki właściwościom kwasu mlekowego.

Materiały

 • 2 łyżki glinki bentonitowej2 łyżki zwykłego jogurtuMiskaJedna drewniana łyżkaSzczoteczka do nakładania maseczki na twarz

Wskazówki

 1. Połącz powyższe składniki w ceramicznej misce i fuse je dobrze przez wystarczający okres czasu.Zastosuj tę pastę na twarzy i pozostawić do wyschnięcia na 15-20 minut, a następnie zmyć wszystko.

7. Podstawowy Bentonite Clay Face Mask Recipe

Jest to jeden z podstawowych receptur maski na twarz, które zawierają korzyści oczyszczania skóry.

Supplies

 • 2 łyżki stołowe glinki bentonitowej2 łyżki stołowe wodyJedna miskaJedna mała plastikowa szpatułka

Wskazówki

 1. Wymieszać wszystkie wymienione elementy w małej misce i połączyć je dobrze z plastikową szpatułką. Nałóż ją na twarz i trzymaj przez 20-25 minut, a następnie oczyść ją całkowicie dużą ilością wody.

Wskazówki:

 • Umyj twarz przed użyciem poniższych receptur maski do twarzy.Użyj tej aplikacji 3 do 4 razy w tygodniu, aby w pełni wykorzystać jej korzyści.Zawsze używaj ceramicznych lub szklanych misek podczas stosowania maski do twarzy.

Dowiedz się więcej na http://mocpierzgi.pl/.