Your browser is out of date!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Try Firefox or Chrome!

Jak nakładać podkład mineralny Earthnicity?

jak aplikować podkład mineralnyPosiadasz podkład mineralny Earthcity, ale nie wiesz jak go użyć? Zapewne więc jeszcze nie wiesz że są różne metody nakładania makijażu mineralnego. Gdy zastanawiasz się który wybrać, zastosuj ten, który zapewni ci najlepsze rezultaty, oraz będzie szczególnie skuteczny. Naniesienie na twarz podkładu mineralnego puchatym pędzlem, zapewni ci lekkie krycie, które można zamienić na średnie używając nieco grubszego pędzla do pudru. Pędzel taki nazywa się kabulką. Posiada on włosie grubsze i gęstsze od pędzla do pudru.

1. Nasyp mała ilość pudru na zewnętrzną część opakowania(wieczko), mając na uwadze niewielką ilość pudru.

2. Aby pobrać produkt na pędzel, dotknij nim o wieczko, a następnie okrężnymi ruchami pędzla wcieraj puder w jego włosie dotąd aż puder w nie wniknie.

3. Nadmiar pudru postaraj się strzepnąć z pędzla lekko uderzając nim o kant wieczka.

4. Podkład można nakładać stosując stemplowanie, lub okrężne ruchy.

Nakładanie metodą stemplowania jest przez nas szczególnie polecane, gdyż to najbardziej efektywny sposób nakładania naszych kosmetyków. Przed nałożeniem wybierz właściwe miejsca na twarzy, na które będziesz chciała nałóż nasz produkt. Po dotknięciu twarzy pędzlem, należy dokładnie, stemplując, nakładać puder, aż do momentu uzyskania pożądanego efektu.

podkład mineralny EarthnicityJeśli masz wątpliwości, czy puder jest dobrze rozprowadzony po twarzy, zastosuj metodę kulistych ruchów dookoła twarzy na koniec krycia. Pełne krycie natomiast uzyskujemy korzystając z pędzla kabuki typu Flat-top. Dobre krycie uzyskamy również stosują gąbeczkę, lecz UWAGA: Najpełniejsze krycie zapisujemy dopiero po spryskaniu pędzla Flat-top, oraz kabulki wodą lub mgiełką. Zapobiega to przesuszaniu się nakładu, oraz skutkuję w wyraźniejszym stopieniu się podkładu. Zanim nałożysz swój podkład mineralny, musisz pamiętać, o tym aby twarz była czysta i sucha. Jeśli stosujesz kremy nawilżające, pamiętaj o ich usunięciu przed nałożeniem podkładu, lub zadbaniu o to, by dany krem nawilżający się dobrze wchłoną. Dla osób z suchą cerą zalecane jest stosowanie odpowiedniego nawilżenia skóry i pielęgnacji. Wszystko po to aby z samym makijażem prezentować się najlepiej. Dla osób z tłustą cerą, charakteryzującą się łojkotowanymi zmianami, oraz mieszanych, polecamy używać puder matująco-utrwalający, jako bazy pod makijaż.