Your browser is out of date!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Try Firefox or Chrome!

Mech irlandzki Przepisy na pielęgnację skóry

 

Wypróbuj te 4 przepisy na pielęgnację skóry z wykorzystaniem mchu irlandzkiego jako alternatywę dla toksycznych produktów do pielęgnacji skóry, pełnych szkodliwych substancji chemicznych!

Czym jest mech irlandzki?

Mech irlandzki jest również popularnie znany jako mech karagenowy, irlandzki mech morski lub mech morski. Jest to jadalny wodorost, który posiada pomocne właściwości odmładzające skórę, dzięki czemu stanowi ważny element wielu produktów do pielęgnacji skóry, takich jak maseczki, żele, serum i balsamy. Jest skutecznym środkiem zmiękczającym skórę, a także utrzymuje niezbędne lipidy oraz tworzy barierę wokół skóry, aby zatrzymać wilgoć. Oprócz pielęgnacji skóry, mech karagenowy ma inne korzyści zdrowotne, jak również. Wypróbuj te 4 przepisy na pielęgnację skóry z mchu irlandzkiego, aby zwalczyć maksimum problemów skórnych.

Mech irlandzki Przepisy na pielęgnację skóry

1. Przepis na lotion z mchu irlandzkiego

Olej z orzechów laskowych jest wielki detox ze względu na jego bogactwo w różnych przeciwutleniaczy.

Materiały eksploatacyjne

  • 2 łyżki sproszkowanego mchu irlandzkiego2 filiżanki wody destylowanej1/2 filiżanki żelu aloesowego12 łyżeczek oleju z orzechów laskowychSoscepanSłoik z pokrywkąMiseczka do mieszania

Instrukcje

  1. Umieść dwie łyżki sproszkowanego mchu irlandzkiego w misce do mieszania, razem z wodą destylowaną i dobrze wymieszaj. Następnie pozostawić na 30 minut.Opróżnić mieszaninę do rondla i gotować na wolnym ogniu na kuchence przez 20 minut.Kiedy tworzy gęsty żel, wyjąć pół filiżanki do miski, a następnie dodać pół filiżanki żelu aloesowego wraz z 12 łyżeczkami orzechów laskowych do niego i dobrze wymieszać.Po zakończeniu, wlać powstałą substancję do szczelnego słoika z pokrywką. Teraz balsam jest gotowy do użycia.

Jak stosować

Zastosuj Irish moss lotion na skórę dwa razy dziennie i umyć go prawidłowo po każdym zastosowaniu.

krem

2. Serum z mchu irlandzkiego Przepis

Jeśli chcesz, aby nawilżyć skórę, to ten przepis jest najlepszy dla Ciebie, ponieważ ma mech irlandzki jako główny składnik aktywny.

Supplies

  • 1 filiżanka sproszkowanego mchu irlandzkiego1 filiżanka wody2 łyżki witaminy C w proszkuMieszanie miseczekSłój Mason

Instrukcje

  1. Dodaj jedną filiżankę proszku mchu irlandzkiego wraz z jedną filiżanką wody do miski i pozostaw na 20 minut. Teraz dodaj 2 łyżki stołowe witaminy C w proszku do mieszaniny, mieszając odpowiednio przez kilka sekund, aż stanie się dość gładka.Po tym, wlać tę mieszaninę do słoika i przykryć go szczelnie pokrywą.To serum będzie trwać do dwóch tygodni, jeśli w lodówce.

Jak stosować

Przed zastosowaniem serum z mchu karagenowego, oczyścić twarz prawidłowo. Weź odpowiednią ilość serum i nałóż je na całą twarz i szyję. Ponownie zwilż ją wodą, ponieważ serum szybko wysycha. Trzymaj to przez 10-15 minut, a następnie dokładnie umyć.

3. Żel z mchu irlandzkiego Przepis

Mech irlandzki żel przepis koi swoją suchą skórę i daje jej gładką i elastyczną wygląd.

 

Materiały eksploatacyjne

  • 30 gramów mchu irlandzkiego (suszonego)Jedna filiżanka wodyMiskaJeden szklany słoik z pokrywką

Instrukcje

  1. Weź 30 gramów suszonego mchu irlandzkiego do miski i wyczyść go odpowiednio.Zanurz mech w wodzie na około 5-6 godzin.Po zakończeniu tego procesu odsącz nadmiar wody i pokrój go na drobne kawałki.Teraz wymieszaj mech w blenderze z jedną filiżanką wody, aż do uzyskania kremowo-białego koloru. Zawsze upewnij się, że ta pasta nie ma żadnych grudek lub grits.Put wynik żelu do słoika, a następnie przykryć go pokrywką.You można zwiększyć żywotność żelu poprzez przechowywanie go w lodówce.

Jak stosować

Weź odpowiednią ilość irlandzkiego żelu i nałóż go jako maskę na twarz i odczekaj około 25-30 minut. Następnie oczyścić twarz dokładnie z dużą ilością wody, a następnie z kremem nawilżającym, jak zwykle.

4. Balsam z mchu irlandzkiego Przepis

Jak ten przepis ma olej lawendowy i olej kokosowy jako główny składnik, to daje Ci trądzik wolna skóra.

Dostawy

  • 1/2 szklanki mchu karagenowego (w proszku)1 szklanka wody1/2 szklanki żelu aloesowego4 łyżeczki oleju kokosowegoTen kropla olejku lawendowegoMiska do mieszaniaSłój z przykrywką

Instrukcje

  1. Połącz 1/2 filiżanki żelu aloesowego, 1/2 filiżanki mchu karagenowego, 1 filiżankę wody, wraz z dziesięcioma kroplami olejku lawendowego i czterema łyżeczkami oleju kokosowego i wymieszaj odpowiednio, aż uzyskasz bez grudek, grubą mieszankę.Teraz włóż tę mieszankę do szklanego słoika i zamknij go pokrywką.Przechowuj balsam w lodówce, aby uczynić go grubszym.

Jak stosować

Użyj pasty z mchu karagenowego, jak na swoje potrzeby i wymagania.

Powyższe domowe receptury irlandzkiego mchu do pielęgnacji skóry dadzą Twojej skórze gładki i bardziej miękki wygląd. Jeśli nie chcesz przegapić jego zdumiewające korzyści dla skóry, spróbuj go teraz!